Vítejte Mňau

Listopad 2006

new obrazky

21. listopadu 2006 v 13:03 | !BaStArD!
tag urcite uz ste si wsimli ze krom nowych zpraw ze sweta a okoli :) jsou tu i nowe obrazky...hehe.. a od ted uz na was fagt seru a dlouho nic nepridam :o))))

? Saddám uprchl ?

17. listopadu 2006 v 17:14 | !BaStArD! |  Ginger-Snaps
Saddám Husajn uprchl! Jarmila Matlochová ho skrývá!

Podle nejtajnějších zdrojů, které Press Prdel má, dokonce tajnějších než milostný život papeže, Saddám Husajn uprchl a skrývá se tam kde by ho nikdo ani moc nehledal, a to u našeho spoluobčana jménem Jarmila Matlochová doma. Matlochová je mezi všemi ve vesnici Mamlasov známa jako extrémistická muslimská fanatička. Husajna u sebe schovala v posteli a maskuje ho jako nemocného manžela, který se vrátil z Jižní Ameriky, kde krotil hady.
Matlochová je mezi svými spoluobčany velmi oblíbena. Někteří nešetří pochvalnými slovy jako např. místní šašek, obecní blbka nebo dokonce nekrofilní kryplice.
Jak to tak vypadá je jeden z nejnebezpečnějších a nejhledanějších zločinců tohoto světa, Saddám Husajn, zcela v bezpečí a v suchu. Nejen pod ochranou vyšinutého zamilovaného individua, ale i v jistotě, že po něm nikdo nebude pátrat. Proč? To je celkem jednoduché, tak velký a silný a mocný a a vůbec .. stát jako je Naše Amerika nikdy nemůže přiznat, že jí Saddám uprchl a proto zřejmě na popraviště půjde jeden z jeho dvojníků trojníků čtyřníků… ee.. několika desítek níků, což je vlastně docela fuk. Vivat spravedlnost a vivat Matlochová !
Mimochodem Mamlasov a všichni tamní smrdutí obyvatelé jsou jistě maximálně hepi..
(o tom nic newim ale zni to celkem wtipne :))

(možná i prawda) :D

17. listopadu 2006 v 17:13 | !BaStArD! |  Ginger-Snaps
Trávníková po lobotomii! Potrat mozku!

Naše rozvinutá lekářská věda nabízí stále nové a nové zázraky. Nyní jde o revoluční chirurgický zásah, pracovně nazývaný potrat mozku, při kterém se odstraní ta část mysli objektu, která obsahuje souhrn vlastností obtežující okolí. Nutno dodat, že na takovýto zákrok musíte sehnat minimálně sto dychtivě souhlasných podpisů z okolí. Vyvolený objekt potom navštíví páni v bílých pláštích a ten se nedobrovolně odebere do stavu bezvědomí.
Na vlastní kůži si to vyzkoušel i první pokusný králík, 16-letá odpudivá tuctovka, Michala Trávníková. Její nejbližší jásají nadšením. Po mnoha letech utrpení se konečně dočkají kýženého odpočinku. Ironií snad jen může být, že paní Trávníková byla jedna z nejzuřivějších aktivních zastánců potratů u žen... a nyní sama zažívá pocity mnoha dívek po zákroku, i když zřejmě né tak dramaticky.
Náš štáb totiž navštívil premiérovou objeť zákroku a paní Trávníková nás vřele uvítala již na dvorku. Nebylo třeba slov, neboť se na nás Michala výmluvně usmívala skrs hradbu pohledu tříletého dítěte a hromady hraček již nepotřebovaly komentáře. Doufejme tedy, ze bude mít štěstí a do budoucna udrží alespoň myšlenku, lžíci a moč..

Aféra =oO

17. listopadu 2006 v 17:12 | !BaStArD! |  Ginger-Snaps
Nová sexuální aféra! Andrej Navrátil v Bílém domě!

Až neskutečně těsně po vyhraných volbách v USA se na prezidenta Bushe provalila řada skandálů. Mezi ty nejzajímavější a nás Čechů se nejvíc týkající patří jistě nová sexuální aférka z Oválné pracovny. Nejčerstvějším přírůstkem do rodiny hambatých průšvihů je totiž 27-letý český turista Andrej Navrátil, který byl přistižen skupinkou zahraničních diplomatů a jejich všudypřítomnou ochrankou při neskutečně akrobatické souloži, kdy Navrátil skloněn nad Bushovým cenzurováno vehementně cenzurováno a přitom ještě zvládal strkat cenzurováno do cenzurováno a neuvěřitelným způsobem uspokojovat cenzurováno prezidentovo cenzurováno. Tolik asi výtah z oficiální zprávy tiskového mluvčího Bílého domu. Naší redakci se navíc poradilo zjistit, že dotyčný Andrej trpí fetišismem.
Navrátil se na místě činu bránil nařčení pouze nesrozumitelným huhláním s plnými ústy. Výkonný orgán státní moci se v tomto případě činil velice rychle a Navrátil se ocitl ve vazbě, u soudu a ve vězení rychleji než soulož kolibříků.
Naše redakce se nad tímto musí už jen pousmát, inu sex s lidmi, zvířaty, rostlinami a minerály je pořád ještě trestný i v Americe.. Andrej Navrátil si v chládku posedí pěkně dlouho, jen doufejme, že jeho nechutné praktiky nezpůsobí estetickou újmu ve vedlejší cele trpícímu spoluvězni Hanibalu Lecterovi…

Anal B :D

17. listopadu 2006 v 15:42 | !BaStArD! |  Ginger-Snaps
Řitní pasta - výrobek nové generace
Jistě si každé ráno a večer čistíte zuby. Kartáček a zubní pasta vás provázejí každým dnem. Chrání vás před zubním kazem, paradentózou a žloutnutím zubů. Ale stejnou péči by měl každý z nás věnovat i opačnému konci trávicího traktu - ano správně, vašemu konečníku.
Mnozí z nás vědí, jaká je lahoda sedět dvě hodiny na míse s mizerným výsledkem a bolavým defekačním aparátem. I zápach mnohdy nezmizí použitím toaletního papíru. V takové chvíli je nejvyšší čas vzpomenout si na naši pastu Anal B.
Proč byste měli používat řitní pastu Anal B? Na to vám odpoví nejnovější vědecká studie provedená nezávislou laboratoří v Větrově nad Mísou:
Po každém sraní klesá v prdeli hodnota PH (počet hoven). Tím se sliznice smršťuje, až se tvoří mikrovrásky. V těch se usazují zbytky hoven, které pak kvasí a fermentují. Co mohou tyto zbytky způsobit? Záněty, hemeroidy, i rakovinu konečníku. A začátky? Pouze obtěžují.
Naše věděcká studie prokázala, že pasta Anal B uhlazuje střevní sliznici, čistí ji od hoven a likviduje mikroby. Působí protizánětlivě, díky antioxidantům a vysoce viskóznímu hřebíčkovému oleji, který působí také proti zaseklé zácpě.
Naše testovací skupina prokázala, že 86 procent uživatelů řitní pasty Anal B mělo do 15 dnů sraní opět regulované.
K rozhodnutí, zda si pastu Anal B koupit, vám napomůže následující svědectví pana Malodupy: "Dobrý den, jmenuji se Josef Malodupa a zácpou trpím již deset let. Kvůli svému důchodu si nemohu koupit drahé přípravky proti zácpě, které by mi pomohly. Mou manželku obtěžoval zápach zbytků kvasících hoven, které jsem celé roky nemohl odstranit. Nakonec jsem v televizi viděl upoutávku va vaši pastu Anal B. Neváhal jsem a pastu si objednal. Už po několika prvních použitích se mi povedlo naplno se vysrat. Značně se zvýšila čistota mých trenýrek, také zápach postupně zmizel a já mohu konečně srát z celé prdele.
Operace hemeroidů, která mi hrozila, už není potřeba a můj pan doktor se tomu dodnes nestačí divit. Řitní pastu Anal B jsem doporučil mým známým, kteří rovněž trpěli těmito potížemi a velice mi děkovali."
Jak se Anal B používá? Téměř stejně jako zubní pasta. Na speciální válcovitý kartáček dodávaný v našem balení naneste pastu. Pak si ho strčte do prdele, čímž se aktivuje konvexní systém čištění. Jemnými pohyby sem a tam, otáčením i nakrucováním odstraňujte usazená hovna. Poté na konec stále dovnitř vstrčeného kartáčku nasaďte jeden konec speciální hadičky, rovněž dodávané v našem balení. Druhý konec připevněte na ústí vodovodního kohoutku. Pusťe dovnitř vlažnou vodu, která odplaví usazeniny. Pak vodu vypláchněte do záchoda.
Pasta Anal B je vyrobena z čistě přírodního dichlormolybdenhexadekanu, tetrabromstaniolhydrátu, hexafluoridovaného trinitridu draselného a dalších zdraví prospěšných přírodních látek. Pokud zavoláte ještě letos, dostanete druhé, půllitrové balení pasty Anal B a k tomu náhradní kartáček a hadičku. Tuto nabídku naleznete pouze v TV Shittingu, nikoliv v obchodech či na stáncích. Originální pastu Anal B poznáte podle loga výrobce WashYourAss s.r.o. Pastu můžete do 30 dnů od obdržení vrátit bez udání důvodu, a budou vám vráceny peníze. Zavolejte, a přesvědčte se, jak může být sraní bezproblémovým a estetickým zážitkem, a to za pouhých 1 999 Kč.
Překvapte užitečným dárkem své blízké, aby vám mohli být ještě bližšími bez nebezpečí udušení smradem. Pastu může používat celá rodina, už nikdy vám špinavá prdel nebude ničit rodinné vztahy a vy tak budete moci naplno žít.

už jsem zdravá :)

12. listopadu 2006 v 20:35 | !BaStArD!
aaaaah..konečně jsem se zotavila po té strašné nemoci a jsem zase Fit :D jo btw danušku pozdravuje skotsko a martinku zas já snad něco brzo vymyslím a napíšu sem něco zajímavého :) zatím mi to tu můžete o5 komentovat dokud mě to nepřinutí sem aspoň nakouknout :)