Vítejte Mňau

Listopad 2009

A dááál?

21. listopadu 2009 v 9:57 | !BaStArD! |  Nezajímavosti
Myslím, že už to přestává být vtipné

18. listopadu 2009 v 16:19 | !BaStArD! |  Ginger-Snaps
Tys myslela tady tohle, ze jo? X)
Holt, když někdo zpanikaří, nedá se nic dělat. (a jestli se zpanikaří píše se "s", tak končím a zvřu svou továrnu na čokoládu. NADOBRO)


Možná už to tu bylo, ale pro jistotu...

15. listopadu 2009 v 18:17 | !BaStArD! |  Mjúzika


"I Need Some Fine Wine And You, You Need To Be Nicer"

Sit, good dog, stay, bad dog, down, roll over
Well here's a good man and a pretty young girl
Trying to play together somehow,
I'm wasting my life, you're changing the world,
I get drunk and watch your head grow

It's the good times that we share
and the bad times that we'll have
It's the good times
and the bad times that we had

Well it's been a long slow collision,
I'm a pitbull, you're a dog,
Baby you're foul in clear conditions
But you're handsome in the fog

So I need some fine wine, and you, you need to be nicer
For the good times and the bad times
That we'll have

Sometimes we talk over dinner like old friends
Till I go and kill the bottle,
I go off over any old thing,
Break your heart
and raise a glass or ten

To the good times that we shared and the bad times that we'll have
To the good times
and the bad time that we've had

Well it's been a long slow collision,
I'm a pitbull, you're a dog,
Baby you're foul in clear conditions
But you're handsome in the fog

So I need some fine wine and you, you need to be nicer
For the good times
and the bad times we know will come
Yeah
I need some fine wine
and you, you need to be nicer
you need to be nicer
you need

For the good times
and the bad time that we had
Sit

Good times, bad times
Sweet wine, bad wine
Good cop, bad cop,
Lapdog, bad dog
Sit.

Nic se nedaří

13. listopadu 2009 v 14:26 | !BaStArD! |  Nezajímavosti
Netoč to, nic se nadaří. Ale tentokrát to není žádné smutnění. Jenom medvídek Pů. Včera jsme měli stužkáč, jenže moje matka mi na něj nedala prachy, tak jsem tam nešla. Super, co? A mně je to stejně jedno. Karma to všem nandá. I tomu blbýmu skejtu.


Heeej! To jsem teď našla!

12. listopadu 2009 v 11:09 | !BaStArD!
Heeeej! To video je totálně staré a trochu je mi smutno po starých dobrých časech, kdy jediný dopravní prostředek byl vlak a lidi byli na sebe hodní. Sice i tehdy jsem se s tím bláznem trápila, ale vlastně to byl první člověk, kterého jsem fakt milovala a neuměla jsem mu to říct, protože jsem si myslela, že budu vypadat trapně. Nikdy svého přítele neoslovuju zdrobnělinami jako broučku, bobku, miláčku. Je to divné. Spíš blbečku, debílku a tak. Nemyslím to zle, to není nadávání. Jenom sebeobrana. Někdo to prostě umí, říkat tadyty hezké věci a neznít přitom blbě. Bohužel to není můj případ. Znáte člověka a myslíte si, že po světě běhá ještě 100 takových, jako je on? Ani omylem. Tenhle exemplář je všhovšudy jen jeden a když vás ve finále zklame a všechny vaše naděje ztroskotají, všechno se změní v takovou tu smutnou šedou a tak to zůstane a můžete se snažit a zokušet všechno možné, aby se věci vrátily zase do pohody. Ale už to prostě nejde. Ráda bych se znovu vrátila do momentu, kdy jsem byla nejšťastnější za celý život. Bojím se, že mě nic takového už nečeká. Andrej nasadil laťku hodně vysoko a těžko najdete náhradu, která by vám byla dost dobrá. Pokaždé tomu bude něco chybět. Až teď mi došlo, že jsem to s ním propásla. Nesmíte moc dlouho čekat! Pak už si to nemůžete dát znova. Žádný checkpoint, quick save, ani automatické zálohování. Když to poserete, bohužel.


Nemohla jsem se dočkat

12. listopadu 2009 v 9:45 | !BaStArD! |  Ginger-Snaps
Nejdřív jsem se bála, že už se mi nebude chtít. No nechce se mi, ale když jsem se na to znova podívala, tak jsem s tím prostě musela něco udělat.Povedená verze taky existuje

11. listopadu 2009 v 22:24 | !BaStArD! |  Ginger-Snaps
Když znáte povedenou verzi tohoto videa (přísahám, měla jsem sto chutí napsat full-version of this video-záznam), tak je to vlastně docela jednoduché říct pár slov a nesmát se. Jenom to musíte odložit na jindy nebo vymazat z mobilu, protože je zaplněný nepovedenými záběry, které se skoro povedly. Třeba jen konec nevyjde..proto chci kameru. Ale pak by mě omrzela a stejně bych neměla program na úpravu videa. Třeba fotit záběry v BSplayeru byla uplná vychytávka. Pak se ukládaly kdovíkam a až tu složku najdete, tak v ní budou stahnuté skiny, o kterých jste vůbec nevěděli, že je máte a když je vyzkoušíte, nelíbí se vám a necháte ten starý. Vzpomínám si, že kdysi jsem měla nějaký dětský skin, takže byl ještě jednodušší a to bylo fakt boží. To pak chcete mít na všem. Každý program zjednodušit tak, že když si na to zvyknete, návrat do normálu vás zničí. No a to už jsem úplně odběhla. Tak tady už jen to video a když to zvládnu, nahraju na youtube i ty, na kterých jsem s kenny52. Nakonec nebudu strapňovat jenom sebe, když do toho můžu namočit ostatní.

I feel so social

11. listopadu 2009 v 17:32 | !BaStArD! |  Nezajímavosti
A btw proč má každý facebook? Jako to se ten svět kdy domluvil, že se všichni zaregistrujeme a dáme tak možnost nahlížet nějaká Kalifornská sebranka, co si tě najde díky fotce, na které tě má nějaký týpek, co ses s ním potkal někde na akci a on se s tebou vyfotil, ani o tom nevíš. Přísahám, čím dál víc okolností mě nutí se připojit, ale já si to zařídím jinak. Až se facebook zhroutí a lidi přijdou o své virtuální přátele, co někde existujou, mně to vadit nebude..

Už vás to někdy napadlo?

11. listopadu 2009 v 10:52 | !BaStArD! |  Nezajímavosti
Hej, představte si, že když zvířata neumí mluvit, tak si vlastně neřeknou žádný zážitky. Třeba jdete se psem k veterináři a on má z toho hrozný trauma a vyčítavě se na vás dívá. Možná je nějaký zbůsob, jak dá vědět ostatním psům. To by ale musel nějaké potkat. Ten náš štěká na všechno, ale to protože je úplně blbej. Podle všeho se rozhodl, že jednodušší, než si získat kamarády, je naučit se mluvit. Ještě by se mohl naučit močit a konečně odhadnout délku vodítka. Myslíte, že když se potkají dva psi, tak si říkaj věci jako: "Tesco je fakt na hovno!" a ten druhý: "No kurva!" a pes za plotem: "Zdar! Znám vás? Máte facebook?"