Vítejte Mňau

Březen 2010

Že by Karlíkovi nesedl kostým?

29. března 2010 v 20:20 | !BaStArD! |  Ginger-Snaps
Klik, play, Karlík je gay
Já fakt nemám nápady :-(

24. března 2010 v 19:20 | !BaStArD! |  Nezajímavosti
Jó, co nadělám, maturita za dveřmi, dort na stole (k tomu bych se dál nevyjadřovala, jdu ho prostě vyhodit), jsem prostě ve stresu, že všichni ode mě moc očekávají, tak si zvedám náladu takhle:


Trhák roku (ne-li století)

10. března 2010 v 13:23 | !BaStArD! |  Ginger-Snaps
Uklidila jsem si pokoj.

Vanessa Gun (ta tu teď bude často)

5. března 2010 v 10:01 | !BaStArD! |  Mjúzika
Moderní doba

to je konec evoluce
a někdo čeka na novej věk
narodil se s puškou v ruce
je to tvrdej
je to tvrdej svět
svět

pověz nám svůj příběh
a nech nás vybrečet
pro špinavý zavšivence
je to tvrdej
svět

konečně má nemoc,
ale nemá lék
nakaženej optimista
umřel dřív než
přišel novej svět
svět

moderní doba, jsou mezi námi
ubohý zrůdy definuj vady
v těle nám rostou mnohotvary
je to tvrdej
je to tvrdej svět
svět

změnil se je jinej
svět


X)

2. března 2010 v 20:40 | !BaStArD!
Já nevím, kdo to zná, snad to bude aspoň pro někoho překvápko. Nenechte se hlavně znudit první minutkou a půl, kdy tam Miranda jenom kecá, ono se to rozjede a stojí to za to x)


Proč žeru Vanessu?

2. března 2010 v 8:39 | !BaStArD! |  Ginger-Snaps
Tak tohle bylo na nějakých stránkách, je to jenom část rozhovoru s Luďkem "Rodriquezem", ale fakt mě to pobavilo, protože mě vždycky zajímalo, jak si Hauser mohl ustřelit kus tlamy :DTak teď zpátky k té Vanesse a jedeme dál…
Jo. Byl jsem vyslaný udělat článek o kapele Vanessa. To byla v té době naprosto klíčová EBM kapela. Těsně před tím vydali svou druhou desku Flashback. Byli tam dva důležití členové - Samir Hauser, v té době totálně na drogách a Dan Rodný, v té době spíš takový tichý, geniální blázen. V tehdejším Belmondu ještě na Vinohradech měli koncert. V době Flashbacku měli naprosto nepřekonatelnou pódiovou show, která v mnoha ohledech nemá dodneška srovnání. Třeba mezi pódiem a lidma bylo drátěné pletivo a za tím vším projekce stříhaného domácího porna a masových vrahů. Neuvěřitelný nejen na tu dobu. Takže jsem mezi tuhle bandičku díky tomu článku zapadl a asi půl roku s nimi fungoval. To mě teda pak stálo kus zdraví. V tý době jsme hodně blbli, nicméně byla to zábava. Třeba Samír jednou totálně zfetovanej hrál ruskou ruletu s plynovou pistolí a ustřelil si půlku brady. Děly se třídenní tahy, kdy už člověk ani nemohl chodit. A právě tam jsem přišel ke své přezdívce. On tam seděl s holkama a šňupal. Najednou říká: "Ty vypadáš jako dealer, kterej by nám mohl něco přinýst! Ty seš Rodriguéz!" Já přitom nic nenesl a spíš doufal, že budu moct uloupit jim. Každopádně z toho vyšel vynikající článek. S nimi jsem se během jednoho tahu dostal do Ládví. A tehdy mě to chytlo. Byl jsem předtím už jednou nebo dvakrát v MišMaši, ale tehdy jsem tam přišel pozdě, až někdy k ránu, kdy se tam už jenom všichni váleli na zemi a koukali na filmy...To jsem samozřejmě moc nepochopil :). Ale pak v Ládví mi to docvaklo. A začal jsem se shánět po té hudbě.