Vítejte Mňau

Květen 2010

A jde se do plných

20. května 2010 v 20:39 | !BaStArD! |  Ginger-Snaps
Sorry, ale člověk se někdy dokáže fakt nechutně nudit, když je celý den zavřený doma a marodí. Šup, tady je nášup!
A realita...?
No nesluší mi to?

18. května 2010 v 7:01 | !BaStArD!
A nejsem hezčí, než jeden pošahanej trotlík? (Teda až na ten nos, co mám tak trochu šikmo. Zjistila jsem totiž, že nemám žádnou fotku s anfasu. Jen samý profil a takové ty šikmé pohledy. Ale i tak je to fajn, fajnový!


Arnoštek vozí hity tutový

17. května 2010 v 6:40 | !BaStArD! |  Mjúzika
Je to fajn fajnový! Tvl ten Čtvrtníček, co tam na začátku vpadne je vždycky nejlepší. XD


Komu se to nelíbí, ať mi kozu políbí

11. května 2010 v 14:05 | !BaStArD! |  Mjúzika
Ach jo, proč? Proč se z Hausera stalo tlusté prasátko v obleku? Když si vzpomenu, jak býval šukatelný (čmajznuto z Haňulina slovníku). Samozřejmě sem prdnu zase video, co jinýho? Už ani psát se mi nechce. Je mi blbě z blížící se maturity a nejradši bych někam zalezla a chcípla.

Tento víkend jsem udělala chybu. Sice jen takovou malou, zanedbatelnou, ale špatně to snáším. Poslední dobou nevím, co se sebou a začínám se cítit sklíčeně a příjde mi, že nic nemá cenu a že všechno je jedno a že lidi jsou svině a celej svět je na piču.......Hm...Proč mají lidi do konce života absťáky na věci, které už nechtějí? Jakto, že mi paměť pořád vrací ty největší hnusy? Nechci už další flashbacky, co se mnou škubnou tak, že si chci vystřelil mozek z hlavy.

Každý má někdy slabou chvilku, heh. Takže jdu si ještě jednou pustit Vanessu a budu doufat, že si na to zvyknu. BTW kdo poznává tu plešku ve slunečních brýlích? Hned jsem si říkala, že ta osoba je mi nějaká povědomá. AHOJ, CHCÍPNI !!!!!! (klidně všichni, dneska je mi to fakt jedno)Pro kenny52

6. května 2010 v 7:27 | !BaStArD! |  Mjúzika

Pravda je, že satisfakci z tohoto klipu budu pociťovat zase jenom já, ale kurva, já si nemůžu pomoct. :D BTW Danusho, ty víš, jak vypadá Andrej teď. Mrkni na Hausera (a na ta jeho roztomilá zfetovaná očička - já bych ho sežrala n_n) a řekni sama. Že vypadá trochu jak on? Ještě ta mikinka. :D

Samozřejmě jsem viděla Hausera i teď. A on už se vlastně ani nejmenuje Hauser. To je fuck. Ale ten klip mi přišel moc nechutný, tak nevím. Možná, že konkrétně u Ahoj, chcípni! si počkám na cenzurovanou verzi.

AAAAAH!

5. května 2010 v 7:12 | !BaStArD! |  Nezajímavosti
Lidi, držte palce !BaStArD!ce! Dneska píšu účetnictví a musím zaválet, jelikož se jedná o maturitní práci. Takže tak, jsem nervozní jak panna. Za momentík osedlávám kolo a vyrážím do školy. Po cestě si ještě musím nakoupit zásoby BigShocků a nějakou menší sváču. Jen se bojím, že se mi udělá zle, protože na dnešek mi vyšlo devítikapkové očkování. (Očkuju se každý druhý den na posílení imunitního systému, protože jak je známo, v minulosti jsem byla často nemocná a hodně jsem trpěla na záněty). Bohužel to očkování způsobuje mírnou nevolnost a občas slabé migrény, toš já doufám, že dneska ho snesu i bez těchto vedlejšáků. Kruci, kruci, kruci. :D Já sice účtovat umím velice dobře, ale pořád se bojím, že tam něco z nepozornosti spletu. To se nesmí stát. No, stejně pravda je, že větší bobky mám z ústních, tam ještě neumím nic a mám velké obavy z toho, že se v blízké budoucnosti nedonutím k učení. No nic, píšu, píšu, píšu a čas běží. Tak já se ještě zkontroluju, zda-li (a tou pomlčkou si nejsem jistá ani trochu x)) mám kalkulátor a ventilátor a kdo ví co ještě. Hlavně v klidu! Mysli na humry!