Vítejte Mňau

Květen 2011

Back in ... who knows..

16. května 2011 v 17:11 | !BaStArD!
Tak jsem zpět ve Staráku..je to tu tak..tak..já nevím, je mi tu sice fajn, ale zároveň je mi smutno po Hraďáku..ne jako předtím, když jsem byla ráda, že jsem od tama vypadla..teď je to jiný..úplně jiný..asi jsem ztratila hlavu, mám pocit, že jsem se zabouchla a to je špatný, takový věci by se mi dít neměly. Co dodat? Snad jen to, že snad ještě budu mít možnost pořádně to rozbalit. Snad nikdo nečekal od tohoto článku víc, ono se tu totiž opravdu blbě píše..zvlášť, když vám králíci okusují net, když se snažíte myslet..jdu je srovnat..velmi mírně ;)

Hokej? Ty jsi hokej

5. května 2011 v 5:24 | !BaStArD!
Ale neee, vzbudit se v pět ráno s takovým sušákem, probůh, to jako nikdy nedspěju? Vzpomínám si, že jsme dali gól a pak že mě někdo štípl do zadku a pak dloouho nic. A to jsem měla tři pivka, takže co to mělo být, to netuším. Asi jsem se mohla před návštěvou baru trochu najíst. Příště víc přemýšlet, to se vyplatí.
Neustále vtípky na jména Finů, na rozhodčího dres, na helmy s reklamou, bavit se představou, jak by vypadaly reklamy na auto, kdyby je sponzorovalo Rusko, ha-ha, ale dneska píšem další writing, takže se mi ten včerejšek moc nevyplatil. Naštěstí mě nebolí hlova (fuj, úchylný kostičkář, taky jste ho nenáviděli?).
Říkám si, že možná ten blog ještě nechám, ale mně je prostě jasný, že jakmile se hnu z UH jinam, tak nebude zase o čem psát a to mě štve. I když co já vím, třeba ty články jsou stejně rubbish, tak žádná škoda tady toho. x)


A to bych nebyla já, abych si sem nedovolila frknout další song, co mi poslala jedna tajná osoba a mně se to moc líbí. (oba)

Inspirace v čudu

4. května 2011 v 8:06 | !BaStArD!
Tak nevím, asi to tu brzo zabalím, nemám už nic, oč bych se chtěla podělit, ale třeba to tu jen tak nechám existovat, fakt nerada něco mažu a tak. :D
Vlastně bych mohla napsat o svém aktuálním rozpoložení, myslím, že se nic nestane, když se podělím o svoji demenci.
Takžeee, noo, teď jsem zrovna momentálně v UH, jestli si ještě někdo pamatuje, tak teď jsem od září bydlela ve Staráku u UH s Andrejem (toho taky každej znáte). Mno a teď máme menší pauzu, tak jsem u máti a musím ji pochválit, že do mě moc nekérovala, když jsem se tu objevila s hromadou zavazadel a s žádostí o azyl.
Nevím ještě, jak to celé bude pokračovat. Do školy chodím pořád, to je jasný, ještě mě nevylili a jelikož je to jen na rok, tak se budu muset začít poohlížet po nějakém jobu. (Jak mně se nechce makat!)
To, že jsem teď separovaná od svého přítele, nevím, jestli je vhodné tady rozebírat, jak moc je !BaStArD! vypatlaný a jak moc si sere do vlastního hnízda, ale asi chápete, že se mnou není lehké pořízení.
Tak to by mohlo být zatím vše, třeba nakonec budu mít o čem psát a blog se zase krapet rozjede, i když nic moc nečekejte, já toho zas tolik na srdci nemám, ale ráda se o informace dělím, tak třeeeba, třeeeeba, třeba chleba, nevím, jak dokončit větu, nějak jsem se zamyslela.
No nic, zatím čavec palec, to ranní vstávání mě zabije.


Jo a btw ta písnička je fakt boží, snad si to někdo pustí.